Long' lashes stylizacja rzęsKontakt Dorota
666183249
1 ZŁ

Mój gabinet kosmetyczny znajduje się w miejscowości Sokolniki-Las gm. Ozorków i czynny jest 7-dni w tygodniu, a termin każdego zabiegu ustalam indywidualnie. Ode mnie wyjdziesz zadowolona ze swojego nowego wyglądu i gwarantuję Ci, że będziesz wracać do mnie ponownie :)

Moja misja:
Jestem stylistką certyfikowaną i dlatego duży nacisk kładę na profesjonalne wykonanie każdej aplikacji w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, bo wiem jak ważny jest wygląd dla nas kobiet.

Moje motto:
Na bieżąco dbam o jakość moich usług w zakresie stylizacji rzęs i w tym celu kupuję najlepsze kosmetyki i akcesoria marki Noble Lashes oraz stale poszerzam swoje umiejętności zawodowe.

Komfort w gabinecie:
Meble kosmetyczne stanowią podstawowy element wyposażenia mojego gabinetu, które są funkcjonalne i ergonomiczne podczas wykonywania zabiegu.
Sam zabieg stylizacji rzęs, to duże wyzwanie dla stylistki i dla Klientki, bo trwa do kilku godzin. Dlatego w gabinecie jest między innymi regulowane kosmetyczne łóżko, bo wbrew pozorom wygodnie musi być nie tylko stylistce ale również Klientce.
Ponadto wiem, że komfort i miła atmosfera w moim gabinecie oraz zadowolona Klientka, przełożyć się może na dalsze korzystanie z moich usług i polecanie mojej pracy innym potencjalnym Klientkom.

Opis usługi w zakresie stylizacji rzęs:
Wykonuję usługi kosmetyczne w zakresie stylizacji, przedłużania i zagęszczania rzęs w aplikacji metodą 1:1, 2d, 3d, 4d, 5d i 6d.
Zapraszam na stylizację rzęs w nowym i przytulnym gabinecie - czas trwania aplikacji około 3-godz. Pracuję na profesjonalnych materiałach znanych firm kosmetycznych.
Posiadam certyfikaty z ukończonych szkoleń i na bieżąco uzupełniam swoją wiedzę oraz zdobywam nowe umiejętności i doświadczenie.
Oferuję dobrą jakość produktu i pracuję 7-dni w tygodniu.
Terminy ustalam indywidualnie - online lub telefonicznie.

Ważne!
Przyjmuję Klientki w czasie pandemii, zachowując wszelkie środki ostrożności!
W związku z sytuacją występowania pandemii, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, dbam o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie zasad higieny.
Zakres postępowania:
1. Wszystkim Klientkom ustalam indywidualnie termin zabiegu online lub telefonicznie, by nie przebywały jednocześnie w jednym pomieszczeniu;
2. Każdorazowo przed następną Klientką, gabinet i narzędzia są dezynfekowane (preparatem na bazie alkoholu i technologią ozonu);
3. Przed wykonaniem usługi kosmetycznej, każda Klientka i personel ma wykonywany pomiar temperatury ciała termometrem elektronicznym;

To ogłoszenie zostało wyświetlone 57 razy

Możliwość komentowania została wyłączona.