5 myśli do „List intencyjny w sprawie transportu”

 1. Witam ,Opcja 1,i 3 dotycząca transportu pasażerskiego jest do przyjęcia w opcji Komunalnej przy czym proszę pamiętać iż bardzo ważny będzie rozkład jazdy , zmiany w zakładach pracy zaczynają się o 6,14,22 i priorytetem jest aby podróżujący mógł dotrzeć do pracy na w/w godziny a nie dopiero wyjechać z Sokolnik np o 6 rano bo do pracy dojedzie na 7:30 a komu jest potrzebny pracownik który codziennie będzie się spóźniał do pracy ,osoby prowadzące działalność np w Sokolnikach zatrudniające pracowników wiedzą że jest to niedopuszczalna sytuacja i kompletnie nie do zaakceptowania gdyby miała zdarzać się u nich codziennie . Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt .

 2. ps . a czy była by jeszcze jedna możliwość wzięcia pod uwagę zupełnie nowej trasy między Sokolnikami a Łodzią ,ale przez Szczawin do Szpitala w Łagiewnikach taka trasa miała by rację bytu Autobus nie jeździł by (tradycyjną ) zakorkowaną trasą a więc i koszty czas przejazdu mógł by być korzystniejszy

 3. Dobry wieczór ,ciekawe propozycje tylko z kategorii mało realnych szkoda że nie uwzględniono PKS Łęczyca które jeździ przez Sokolniki i zwiększenie liczby kursów nie stanowiłoby chyba problemy tym bardziej że są połączenia z Łodzi do Łęczycy i z Łęczycy do Łodzi z pominięciem Sokolnik ?no ale do rozmów trzeba wziąć osobę która jeździ codziennie do Łodzi i z powrotem i ma pojęcie o czym mówi !pozdrawiam życząc spokojnych świąt !

  1. To są propozycje rozwiązań ze strony Rady Osiedla.
   proszę pamiętać, że nie Rada osiedla podejmie decyzje w tej sprawie. W pierwszej kolejności musi być chyba decyzja o jakimś rozwiązaniu, a następnie ustalanie rozkładu jazdy.
   Jeżeli chodzi o PKS Łęczyca, to rozmowy były prowadzone wielokrotnie. Ale być może lepiej byłoby żeby rozmawiał ktoś, kto jeździ taką trasą. Jeżeli ktoś z Państwa jeździ, to namawiam do ujawnienia się i wzięcia udziału w takich rozmowach. Pozdrawiam również wszystkich i życzę miłych i wesołych świąt.

  2. nie jestem ekspertem w dziedzinie PKS-u ale jest coś na rzeczy o tuż ,autobus PKS z Łęczycy w Łodzi miał krańcówkę na Dworcu Północnym do 3 lat PKS Łęczyca ma zerwaną umowę z dworcem Północnym i od tamtej pory przez Sokolniki odbywają się tylko dwa kursy jeden 6 rano do Łodzi …. chyba do Bazarowej i ok 9 z Łodzi rusza do Łęczycy przez Sokolniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *