Kwietniowe zebranie Rady Osiedla

6 komentarzy Kwietniowe zebranie Rady Osiedla

 • hugo

  Szanowny adminie strony?Może czas uaktualnić rozkład jazdy?z i do Sokolnik?pozdrawiam Hugo

 • Bartosz

  Witam.
  Czy wiadomo coś odnośnie wyasfaltowania odcinka Ul. Konopnickiej?

 • mieszkaniec II

  Czemu w rozkładzie jazdy (na stronie Sokolnik) nie ma info o Autobusie PKS ,który jeździ przez Sokolniki do Łodzi i odjeżdża z przystanku codziennie o 6:05 do poń do piątku ?.

 • mieszkaniec II

  Dziś (15.05) wjeżdżając do Sokolnik od strony Kaniej Góry zauważyłem że ktoś wyrwał znak D 42 ,a znak ograniczający prędkość do 40 km/h w Sokolnikach odwrócono w stronę Kaniej Góry . Przy takim stanie rzeczy w Sokolnikach można poruszać się z prędkością 90 km/h . Czy ktoś z rady osiedla mógłby zawiadomić drogowców i zlecić naprawę znaków ? A od siebie proponuję dołożyć znak B 4 i zakończyć wyścigi motocyklów w Sokolnikach .

 • Jan Malewicki

  Ustawienie znaku B-4 (zakaz wjazdu motocykli)przy wjeździe do Sokolnik, pewnie się nie uda.
  Kilka razy udało się wcześniej, zapisać numer rejestracyjny samochodu lub motocykla i przekazać policji. Właściciele tych pojazdów byli wzywani na komisariat i karani. Musi to zgłosić konkretna osoba, podając swoje dane, ale jeżeli ktoś ma jakieś obawy, może to zgłosić do Rady Osiedla, podając dokładna datę, miejsce i numer pojazdu.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>