Spotkanie Wójta i właścicieli firmy TOA Stojeccy w sprawie kursów autobusowych do Sokolnik

W poniedziałek 27.11. odbyło się spotkanie, zorganizowane na nasza prośbę przez Wójta Gminy Ozorków, z właścicielami firmy Stojeccy.
Spotkanie dotyczyło przywrócenia zlikwidowanej od listopada linii autobusowej z Sokolnik do Łodzi po godz. 16 i powrotu z Łodzi do Sokolnik po godz.17.
Po ok. godzinnej dyskusji Państwo Stojeccy zadeklarowali, że linia ta zostanie przywrócona od 01. kwietnia 2018r.
Ze względów proceduralnych, nie ma możliwości wcześniejszego przywrócenia tej linii.

J. Malewicki

4 myśli do „Spotkanie Wójta i właścicieli firmy TOA Stojeccy w sprawie kursów autobusowych do Sokolnik”

  1. Ponoć ( nie oficjalnie Stojeccy 5 ) mają braki kadrowe kierowców ale szczęśliwie od poń do piątku o 6:03 jest PKS do Łodzi .

    1. Stare mądre powiedzenie mówi, że „jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze”. I myślę że tutaj o to właśnie chodzi, bo nagle w kwietniu nie będą już mieli braków kadrowych? Jasne. Pewnie kadra by się znalazła tylko moze problem jest taki, ze Stojeccy musieliby dodatkowo takiemu kierowcy zapłacić

  2. No jeśli państwu Stojeckim nie opłaca się kursowanie przez Sokolniki to może porozmawiać z innymi przewoźnikami ? PKS Łęczyca lub Dynamic ?Od 1 kwietnia to jest powrót do rozkładu sezonowego a w Sokolnikach mieszkają ludzie którzy pracują też w okresie jesienno-zimowym i brak możliwości powrotu do domu po godzinie 17 jest dużym utrudnieniem !

  3. Z tego co usłyszeliśmy od Państwa Stojeckich, czas wprowadzenia nowej linii trwa ponad trzy miesiące. Żadna inna firma nie jest w stanie tego szybciej zrobić, ponieważ najbliższy termin zmian rozkładu to marzec.
    Z PKS Łęczyca i innymi przewoźnikami, też oczywiście będziemy rozmawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *