Kalendarz nadchodzących wydarzeń

Dziś nasz serwis został wzbogacony o funkcję kalendarza wydarzeń.
Umieściliśmy w nim wszystkie imprezy tego sezonu więc w łatwy sposób możcie sprawdzić co się będzie działo.

Kalendarz

Dodatkowo, na pasku po lewej zawsze będą widoczne najbliższe wydarzenia.

Jak Wam się podoba nowa funkcja?

 

PS: Jeżeli organizujesz wydarzenie, którego jeszcze tu nie ma, napisz do nas:
redakcja@sokolnikilas.pl

7 myśli do „Kalendarz nadchodzących wydarzeń”

  1. Na wniosek mieszkańców tej ulicy, którym przeszkadzał wzmożony ruch w kierunku placu targowego. Sugerowany wjazd dla kupujących od strony ul. Konopnickiej i Sokolnickiego, a dla sprzedających od Sokolnickiego, w obydwu przypadkach ulicami asfaltowymi. Po tym sezonie Gmina i Rada osiedla czekają na uwagi na ten temat.

   1. Jeśli to mieszkańcom tej ul pomogło to jestem jak najbardziej ZA.
    Super był wniosek + podpisy- sprawa załatwiona . Teraz czas na znak Znak B- 4 Zakaz wjazdu motocykli na uliczkach dojazdowych do rynku przy czym pod znakiem była by tabliczka zezwalająca na czasowy wjazd t.j 6-18 h . (wreszcie ludzie mieszkający w okolicy od zmroku mieli by ciszej ) Myślę że od Kwiecień /Maj 2019 takie znaki mogły by tam obowiązywać – Oczywiście po zebraniu podpisów pod wnioskiem . Ile podpisów powinno (minimum ) znaleźć się pod wnioskiem aby został pozytywnie rozpatrzony ?

 1. Gazeta WARSZAWSKA poleca w najnowszym numerze z 31 sierpnia 2018 roku wywiad z dyrektorem Muzycznego Lata w Sokolnikach Lesie ! kup ! warto !

 2. Od 1 .10 .2018 roku będzie nowy rozkład jazdy autobusu nr 5 myślę że mieszkańcy Sokolnik Lasu nie zapomną podziękować panu wójtowi oraz radnym którzy tak walczyli o ten autobus !:))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *