4 myśli w temacie “Korespondencja przewodniczącego rady osiedla z wójtem w sprawie transportu”

  1. Od kwietnia premier Morawiecki obiecał dopłaty na wozokilometry dla rozwoju połączeń gminno powiatowych dla PKS u i prywatnych przewoźników może tak pan wójt się zainteresuje i powrócą zlikwidowane kursy do Sokolnik Lasu i do Łodzi?Może PKS Łęczyca i pan Stojecki skorzystają na tym programie a przy okazji i my mieszkańcy Sokolnik Lasu jak i letnicy odwiedzający naszą miejscowość ?

    1. Też to słyszałem, ale może poczekajmy na konkrety, bo na razie nie bardzo jest czym się interesować. Może rzeczywiście te zapowiedzi doprowadzą do rozwiązania problemów komunikacyjnych nie tylko u nas. Szkoda tylko, że w 2016 sami doprowadzili do likwidacji takiego transportu.

      1. hehe – program przywracania Urzędów Pocztowych które zostały zlikwidowane chyba Nasze Kochane Sokolniki ominął co więcej inny program przywracania Posterunków Policji ominął Słowik nie wspomnę już o naszych Sokolnikach . Raczej nie słuchał bym obiecanek z TV :)

  2. O ile mnie pamięć nie myli to ktoś miał hasło w probramie wyborczym ” Nasza gmina nie może być na emeryturze”. Tymczasem to co się w Sokolnikach dzieje to jest gorzej niż emerytura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *